Friday 24th November 2017

सागर आले बाहिरीएपछि चर्चित हाँस्यकलाकार मनोज गजुरेलको स्टाटस : यस्तै इजि कलाकारहरु बजारमा बिजि हुने हुन् ।

काठमाडौँ / नेपालको चर्चित रियालिटी शो ‘नेपाल आइडलबाट’ हिजो उत्कृष्ट ४ बाट सागर आले बाहिरीएपछि सामाजिक संजालमा धेरै टिका टिप्पणी भैरहेका छन्।

यसबीच चर्चित कलाकार हाँस्य व्यङ्ग्यकलाकार मनोज गजुरेलले पनि निकै मनछुने प्रतिकृया फेसबुक मार्फत दिएका छन्। उनले आफु पनि सगर आलेको फ्यान भएको बताउँदै सागरको सरल ब्यक्तित्व, सकारात्मक दृष्टिकोण र सहज रुपले नतिजा स्वीकार्ने स्वभावले आफुलाई प्रभावित परेको जनाएका छन्। यसमा उनले अझ थप्छन्, ‘नामले सागर भए पनि स्वभावले महासागर नै रहेछन् सागर।’

गजुरेलको स्टाटस: म फ्यान सागर आलेको, उनको सरल ब्यक्तित्व, सकारात्मक दृष्टिकोण, सहज स्वीकारबाट थाहा हुन्छ, नामले सागर भएपनी उनी स्वभावले महासागर हुन् । यस्तै इजि कलाकारहरु बजारमा बिजि हुने हुन् । Good Luck Sagar

©2017 Takkarnews All Rights Reserved...